PWA öppnar nytt showroom!
Nästa inlägg

PWA öppnar nytt showroom!

PWA Promotion House flyttar in på Barnhusgatan 16 i Stockholm. Tillsammans med våra medlemmar Carlobolaget, Fruit Distribution, Halmstads Handelshus, Headwear Scandinavia, MEC Profil, Midocean, Neutral.com, Portia, PTS Askeroth, Stilo Skandinaviska, Tee Jays och Zebro International kommer vi ha ett gemensamt PWA showroom i Stockholm. Flera av våra medlemmar finns redan på Promotion Gallery i samma trapphus och nu flyttar PWA Promotion House in på våning 4.


Planen är att vi under vecka 34 kommer vara klara för en invigning och mer information kommer inom kort. Vi ser fram emot att träffa branschfolk på plats för att knyta nya spännande kontakter!


Varmt välkomna efter semestern!

Dela inlägget
Maria Olsson

Relaterade inlägg