Öppet hus & PWA Uppackning i Stockholm!
Nästa inlägg

Öppet hus & PWA Uppackning i Stockholm!

ÖPPET HUS / Den 23-25 januari  kan du träffa våra medlemmar Carlobolaget, Fruit Distribution, Halmstads Handelshus, Headwear Scandinavia, MEC Profil, Midocean, Neutral.com, Portia, PTS Askeroth, Stilo Skandinaviska, Tee Jays och Zebro International på PWA Promotion House, Barnhusgatan 16 i Stockholm. På Promotion Gallery i samma trapphus finns medlemmarna Adelante, Bamatex, Båstadgruppen, CTwo, GTK, PF Concept, Tracker, UMA och Vinga.


Plats: PWA Promotion House &  Promotion Gallery

Tid: 09.00-17.00

Datum: 23-25 januari

Adress: Barnhusgatan 16


Tillsammans bjuder vi in till mingel på respektive våning från 17.00 till stängning under tisdags och onsdags kvällen. Mat och dryck serveras. Vi rekommenderar att ni kontaktar er säljare hos respektive leverantör för tidsbokning/mingel så vi vet hur många som kommer.


UPPACKNING / Den 24 januari kör vi även PWA uppackning på gångavstånd från Barnhusgatan tillsammans med våra medlemmar ACG Accent, Black Hill, Hot Screen, House of Regalo, Intemporel, L-Shop-Team, Only Design och Tings. Träffa dem på Clarion Sign, våning 2, konferenslounge C123.


Plats: Clarion Sign Hotel

Tid: 10.00-16.00

Datum: 24 januari

Adress: Östra Järnvägsg 35


Lunch serveras mellan 11.30-13.30. Föranmälan krävs så vi vet hur många som kommer från ert företag! Kontakta er säljare hos respektive leverantör för tidsbokning.


Varmt välkomna!

Dela inlägget
Maria Olsson

Relaterade inlägg