Öppet hus & PWA Uppackning i Stockholm vecka 34!
Nästa inlägg

Öppet hus & PWA Uppackning i Stockholm vecka 34!

ÖPPET HUS / Den 20-23 augusti  kan du träffa våra medlemmar Carlobolaget, Fruit Distribution, Halmstads Handelshus, Headwear Scandinavia, MEC Profil, Midocean, Neutral.com, Portia, PTS Askeroth, Stilo Skandinaviska, Tee Jays och Zebro International på PWA Promotion House, Barnhusgatan 16 i Stockholm. På Promotion Gallery i samma trapphus finns medlemmarna Adelante, Bamatex, Båstadgruppen, CTwo, GTK, PF Concept, Tracker, UMA och Vinga.

Plats: PWA Promotion House &  Promotion Gallery

Tis-Tor: 09.00-17.00

Fre: 09.00-14.00

Datum: 20-23 augusti

Adress: Barnhusgatan 16

Lunch serveras tisdag-torsdag mellan klockan 11.30-13.30 (föranmälan krävs). Tillsammans bjuder vi in till fest på onsdagen. Mat och dryck serveras 17.00 till stängning. Anmälan krävs (bindande). Vi rekommenderar att ni kontaktar er säljare hos respektive leverantör för tidsbokning och festkvällen så vi vet hur många som kommer.

UPPACKNING / Den 21 augusti kör vi även PWA uppackning på gångavstånd från Barnhusgatan tillsammans med våra medlemmar ACG Accent, AD Company, Black Hill, Borgstena of Sweden, Buxbom (Fourtex), Eurosweet, Hot Screen, House of Regalo, ID Identity, Ingli Sweden, Intemporel, Kalma, L-Shop-Team, Prident, Stricker, Tings och Tipe Produkter. Träffa dem på Nordic Light Hotel i konferensrum Spectra.

Plats: Nordic Light Hotel

Tid: 10.00-16.00

Datum: 21 augusti

Adress: Vasaplan 7

Lunch serveras mellan 11.30-13.30. Föranmälan krävs så vi vet hur många som kommer från ert företag! Kontakta er säljare hos respektive leverantör för tidsbokning.

Varmt välkomna!

Dela inlägget
Maria Olsson

Relaterade inlägg